KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar & akvareller 16635223

nr 1663 5223

Erik Hermansson

(1903-1976), Sverige

Teckningar & akvareller, Oramade lösa blad. Signerade

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2024
kl 20:41:47

2/12 17:36:19 1      Vinnande bud

Erik Hermansson

Läs mer om Erik Hermansson